Ecrin Völgye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapRegisztrációLegutóbbi képekBelépésKeresés

 

  Társalgó

Go down 
+12
Constantin d'Leuv
Nimmeth
Szeszil
Maximilian Lavigne
Kathariann Lavigne
Ishmael
M'thain
Bailey Von Greuss
Ayrith
Lazarus
Giilvas
Geldár
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Circe Ashield-Calare

Circe Ashield-Calare


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 25, 2016 6:48 pm

Hola todo el mundo! Ami ha minden igaz és nem írtam el, annyit jelent hogy üdv mindenki (Végre kamatoztathatom a 4 év spanyolt Very Happy)
Imádom a hangulatjeleket és imádom a szépséges feliratokat (az a szürke olyan szééép), köszönjük Ayrith! Smile

További szép estét! *jött és ment pók *
Vissza az elejére Go down
Ayrith

Ayrith


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 25, 2016 2:24 pm

Üdve Constantin Smile

Kedves mindenki! A csevegőn belül egy új topical bővültünk , aki szereti díszítgetni a reagjait az nézzen majd be oda. Wink Persze még csak annyi van ott amire volt időm. Hamarosan még készítek nektek hasonlókat ,és ha van igény akkor kérésre is csinálok Smile

Nagyon szép napot nektek cat alien queen
Vissza az elejére Go down
Constantin d'Leuv

Constantin d'Leuv


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptySzer. Aug. 24, 2016 11:04 pm

Na most már én is versenybe szállok Smile Helló üdv, miegymás cheers
Vissza az elejére Go down
Ayrith

Ayrith


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptySzer. Aug. 24, 2016 9:37 pm

Szia Nimmeth Smile

Üdv közöttünk. pls  Köszönjük szépen, reméljük, hogy játékban is megtalálod itt a helyed és tetszeni fog a világunk Smile

Hamarosan indulnak nagyobb hangvitelű mesék, addig bárkivel lehet könnyű kis eseményeket összehozni, bárki bárkivel és bármikor . Wink

UI: Mindenkit szeretettel üdvözlök , ha még nem mondtam volna  bloom gomba
Vissza az elejére Go down
Nimmeth

Nimmeth


Faj : Tünde

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptySzer. Aug. 24, 2016 8:01 pm

Sziasztok! Very Happy

Nagyon tetszik az oldal, nagyon ötletes és szép  pls és ezek az emotikonok is mind szuperek, nem is tudok választani közülük Smile
Vissza az elejére Go down
Szeszil

Szeszil


Faj : Tündér

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptySzer. Aug. 24, 2016 1:54 pm

Szép napot!

Szerencse, hogy nem tetszik mumusnak lenni. Bár megeshet, ha megszoknám a jelenlétét a mumuskának a szekrénybe néha vinnék neki sütit és tejet, hátha megéhezik a leselkedésben pók
Vissza az elejére Go down
Maximilian Lavigne

Maximilian Lavigne


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptySzer. Aug. 24, 2016 12:58 pm

M'thain írta:
Maximilian Lavigne írta:
A Mumusbácsinak is tetszik a pók nem is rossz. Hm hacsak nincs ellenedre lehet így foglak hívni a mod nevedet gondolatban sem tudom érdemien kiejteni Very Happy Vagy Tain? Very Happy

Nincs kifogásom a mumus ellen, bár gyerekeket ritkán rémisztgetek, és szekrények mélyén sem szoktam rejtőzködni. Cool  (Nem valami kényelmes, és a legtöbb szekrényből ki kellene hajigálni a ruhákat, hogy berakjak egy karosszéket. Az meg feltűnő. geek )

Pedig valahogy amikor kinyitom a szekrényt ezt az avatárt tudnám elképzelni hogy visszanéz onnan rám Very Happy box
Vissza az elejére Go down
M'thain

M'thain


Faj : Éji rém

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptySzer. Aug. 24, 2016 12:09 pm

Maximilian Lavigne írta:
A Mumusbácsinak is tetszik a pók nem is rossz. Hm hacsak nincs ellenedre lehet így foglak hívni a mod nevedet gondolatban sem tudom érdemien kiejteni Very Happy Vagy Tain? Very Happy

Nincs kifogásom a mumus ellen, bár gyerekeket ritkán rémisztgetek, és szekrények mélyén sem szoktam rejtőzködni. Cool  (Nem valami kényelmes, és a legtöbb szekrényből ki kellene hajigálni a ruhákat, hogy berakjak egy karosszéket. Az meg feltűnő. geek )
Vissza az elejére Go down
Ayrith

Ayrith


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptySzer. Aug. 24, 2016 12:10 am

Örülök, hogy mindenki talált köztük olyat ami tetszik . bloom

Kathariann, nekem is hamm   a favorit , de a többit is megláttam és szerelem első látásra  kattant
Vissza az elejére Go down
Maximilian Lavigne

Maximilian Lavigne


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2016 11:29 pm

A Mumusbácsinak is tetszik a pók nem is rossz. Hm hacsak nincs ellenedre lehet így foglak hívni a mod nevedet gondolatban sem tudom érdemien kiejteni Very Happy Vagy Tain? Very Happy
Vissza az elejére Go down
M'thain

M'thain


Faj : Éji rém

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2016 11:23 pm

Jó reggelt az újonnan érkezetteknek és persze mindenki másnak is! cheers Kösz az új szmájlikat, a pók kifejezetten zseniális. Cool Lassan minitörténeteket is el lehet mesélni ezekkel... kémvarjú
Vissza az elejére Go down
Kathariann Lavigne

Kathariann Lavigne


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2016 9:41 pm

Halihó mindenki!
ír ez pont aktuális, most hogy jön a szeptember és jön a suli, már akinek persze Smile nekem személy szerint ő hamm a favorit Very Happy
Köszönjük őket! ^^
Vissza az elejére Go down
Maximilian Lavigne

Maximilian Lavigne


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2016 8:41 pm

Üdv mindenki! Smile Ez a pókos nagyon tetszik Razz pók
Vissza az elejére Go down
Ayrith

Ayrith


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2016 6:24 pm

Halihó!

Hoztam nektek ajikat Smile A cukiságtól a kevésbé cukiig Razz Használjátok egészséggel és kreativitással.

kattant   box   piszka   ölel   ír   bloom   pls   olvas   pók   hamm

Vissza az elejére Go down
Ishmael

Ishmael


Faj : ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2016 2:45 pm

Mindenkinek üdv, aki van és aki lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
M'thain

M'thain


Faj : Éji rém

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2016 11:31 am

( gomba Napi gomba rovat gomba : a Physarum polycephalum pedig megtalálja a tesztlabirintusban a legrövidebb utat. [Zárójel: mivel nyálkagomba, tud mozogni, bár szerfölött lassan.] ) geek kémvarjú
Vissza az elejére Go down
Giilvas

Giilvas


Faj : Tünde

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2016 6:25 pm

Köszönöm szépen a gyors reagálású kutatóosztálynak, az eredményes munkát.

gomba Ez itt minden bizonnyal egy légyölő galóca akit nagyon megdicsértek, kissé elpirult.
alien Ezt pedig ünnepélyesen Viridigeminis Ecrinus-nak keresztelem. Minden bizonnyal távoli, humanoid életformák megszállására evolválódott változata a Ophiocordyceps unilateralisnak, amely hangyákon élősködik, (NAGYON) röviden leírva: a spórákkal fertőzött hangya viselkedése megváltozik, egyszerűen felmászik egy levélre, a rágóját a levél aljába mélyeszti és meghal, hogy aztán a fejéből a gomba kinőhessen és szétszórhassa spóráit, újraindítva a ciklust.
Remek dolgok a gombák Smile

Vissza az elejére Go down
M'thain

M'thain


Faj : Éji rém

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2016 11:32 am

Ez veszélyes dolog amúgy, mert gyakorta megjelenek ott, ahol gondolnak rám. kémvarjú Very Happy

Egyébként jó reggelt mindenkinek! cheers Gombaügyben pedig meglátjuk, mit lehet tenni... gomba
Vissza az elejére Go down
Bailey Von Greuss

Bailey Von Greuss



    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2016 11:12 am

kémvarjú Én még valaki másra is gondoltam Very Happy kémvarjú

Üdv érkezők üdv nálunk Smile
Vissza az elejére Go down
Ayrith

Ayrith


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2016 9:11 am

Sajnos a gombák ritkák a neten , de egy gomba ráadásul piros kalapos, akadt,igaz nem a megszokott módon geek

gomba
Vissza az elejére Go down
Lazarus

Lazarus


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2016 9:44 pm

alien neki van kettő a fején!
Vissza az elejére Go down
Giilvas

Giilvas


Faj : Tünde

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2016 9:18 pm

cheers Halihó!
...
Nincs gombás emoticon...
flower

- Első körben megkérnék mindenkit, hogy fogadja el a tényt, hogy a fent látható emoticon egy rendkívül ritka 8 karéjra oszló-, kék kalapos gombát ábrázol.
-Második körben indítványoznám, hogy szavazzunk egy bizottság felállításáról akik megbíznak különböző intézményeket, hogy lássanak el minket gombás emoticonokkal!
Vissza az elejére Go down
Lazarus

Lazarus


Faj : Ember

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2016 8:41 pm

Hm... üdv mindenki :afro:
Vissza az elejére Go down
Geldár
Admin
Geldár


Faj : .

    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó        Társalgó  - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2016 7:30 pm

A játékosaink számára fenntartott társalgó queen king
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





    Társalgó  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó        Társalgó  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ecrin Völgye :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: